גמילה מכדורים פסיכיאטרים

פורסם ב 10/08/2020   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 3 דקותגמילה מכדורים פסיכיאטרים

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

כדורים פסיכיאטרים ניתנים היום למיליוני אנשים בעולם ולאלפי אנשים בישראל מסיבות שונות. 

כאשר השימוש בכדור פסיכיאטרי נמשך לטווח הארוך, הוא עלול להביא להתמכרות פיזית של המשתמש. 

גמילה מכדורים פסיכיאטרים מאפשרת לכם להתמודד עם ההתמכרות הזו בצורה הטובה ביותר ובאמצעות כלים מקצועיים לטיפול בהתמכרויות לתרופות מסוגים שונים. בתהליך הגמילה אתם מקבלים ליווי מקצועי של מטפל מוסמך אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך לטיפול בהתמכרות שלכם.

האם ניתן להגמל מכדורים פסיכיאטרים באופן מלא?

השאלה האם ניתן להגמל מכדורים פסיכיאטרים באופן מלא נשאלת אצל מטופלים רבים המגיעים לטיפול במכוני גמילה. מהתמכרות לכדורים פסיכיאטרים אפשר בהחלט להגמל וזאת על ידי טיפול מקצועי של מטפלים מוסמכים. כאן דרך האתר נגמלים, תוכלו להגיע למטפלים המקצועיים ביותר אשר יעניקו לכם סדרת טיפולים מקצועית להתמודדות עם התמכרות לכדורים פסיכיאטרים.

התמודדות עם התמכרות לתרופות

התמכרות לתרופות בכלל ולתרופות פסיכיאטריות בפרט יכולות לפגוע באיכות חייו של האדם המשתמש בתרופות באופן קבוע. חלק מהתרופות יכולות לגרום לאפטיות, אין אונות ותופעות לוואי אחרות בטווח הארוך ולכן חשוב לדעת להגמל מהתרופות הללו ברגע שהטיפול התרופתי הסתיים. ישנם מצבים בהם מטופל לוקח תרופה שעושה לו רע והוא מעוניין להפסיק אותה אך לא יכול. גם במקרה זה ניתן לקבל טיפול מקצועי להתמודדות עם ההתמכרות לתרופה וחזרה לשגרה ללא תלות בתרופה הממכרת.

לקריאה נוספת -  תכניות הגמילה: מהם סיכויי ההצלחה האמיתיים?

גמילה מכדורים פסיכיאטרים דרך סדרת טיפולים

את סדרת הטיפולים לגמילה מכדורים פסיכיאטרים, תוכלו לעבור דרך מטפל מוסמך או מרכז טיפולי מקצועי המופיע כאן ברשימת המטפלים ומכוני הטיפול באתר. אם הגעתם לאתר נגמלים, כדאי לכם כבר עכשיו למצוא מטפל מקצועי אשר יספק יבנה לכם סדרת טיפולים לגמילה המותאמת במיוחד בשבילכם בהתאם לצרכים שלכם ולסוג ההתמכרות שלכם.

טיפול גמילה מכדורים במכון מקצועי לגמילה

לקביעת טיפול גמילה מכדורים במכון מקצועי לגמילה, כנסו עכשיו לרשימת מכוני הגמילה כאן באתר נגמלים וקבעו פגישה ראשונית לאבחון הבעיה שלכם. דרך אתר נגמלים אתם יכולים להגיע למכוני הטיפול הטובים ביותר ולקבל הכוונה והדרכה להתמודדות עצמית עם התמכרות לתרופות פסיכיאטריות בפרט ולהתמכרות לתרופות באופן כללי.

פנייה למרכז גמילה מכדורים פסיכיאטרים

מתלבטים האם לפנות למרכז גמילה? צוות אתר נגמלים ישמח לסייע לכם לבחור את מרכז הגמילה הטוב ביותר עבורכם או לסייע לכם לבחור במטפל מקצועי אשר ילווה אתכם בדרך להיפטר מההתמכרות לתרופה אשר אתם נוטלים באופן קבוע. אתר נגמלים מאפשר לכם לקבל מידע אמין ומקצועי כאן באתר ולקבל ייעוץ מקצועי במייל על מנת להתאים לכם את הטיפול עם מטפלים מקצועיים בכל רחבי הארץ.

אתר ׳נגמלים׳ מציע – גמילה מכדורים פסיכיאטרים

רוצים לקבל פרטים נוספים על שיטות הטיפול לגמילה מתרופות פסיכיאטריות? מלאו את הפרטים שלכם באתר וצוות אתר ׳נגמלים׳ יחזור אליכם בהקדם על מנת להתאים לכם את המטפל או המטפלת הטובים ביותר להתמודדות עם התמכרות לתרופות פסיכיאטריות.

לקריאה נוספת -  מצבים בהם נייס גאי מביא לאלימות כלפי בני משפחה

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

3 תגובות בנושא “גמילה מכדורים פסיכיאטרים”

 1. אחמד חטיב הגיב:

  שלום
  אני מכור לכדורים פסיכיאטרים כבר יותר מחמש שנים שאני לוקח רוצה להיגמל האם אתם יכולים לעזור

  1. אתר ׳נגמלים׳ הגיב:

   שלום , על מנת למצוא טיפול ניתן להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי , גם עבור טיפול פרטי וגם עבור ציבורי.

   בהצלחה!

 2. עידו דמרי הגיב:

  שלום ,
  אמי מכורה לכדורים פסיכיאטריים ומשכחי כאבים כבר הגיע טיפול נמרץ בעקבות זה עם הרעלת כבד חמורה אשמח לשמוע על פתרונות גמילה שיש לכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: