איך לעצור את הדחף לסמים ואלכוהול

פורסם ב 03/01/2021   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 2 דקות

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

אם השימוש בסמים ואלכוהול הפך לחלק מהשגרה היום יומית שלכם, יתכן ואתם מכורים הזקוקים לטיפול. 

פתרונות איך לעצור את הדחף לסמים ואלכוהול נמצאים בהיבט הפיזי והנפשי. מכיוון שאלכוהול וסמים גורמים להתמכרות פיזית, מטפלים מקצועיים מתמקדים בשיטות הטיפול ב-2 ההיבטים הפיזי והנפשי על מנת להביא להתמודדות יעילה יותר בהתמכרות. ההתמכרות לסמים ולאלכוהול מביאה לפגיעה במכור אך גם לפגיעה בסביבה שלו, במשפחה שלו ובחברים הקרובים.

טיפול בהתמכרות עם מטפלים מוסמכים

מטפלים מוסמכים בעלי ניסיון בטיפול בהתמכרות לסמים או לאלכוהול או לשניהם ביחד, תוכלו למצוא כאן באתר הנגמלים. אתר הנגמלים מביא לכם את המידע העדכני ביותר לגבי טיפולים מתקדמים למכורים לאלכוהול וסמים והוא מנגיש לכם את המטפלים ומכוני הטיפול הטובים ביותר הקיימים היום להתמודדות עם התמכרות לסמים ולאלכוהול בכל הרמות ובכל סוגי הסמים הקיימים היום.

התמודדות עם התמכרות לסמים קשים

התמכרות לסמים קשים מביאה לפגיעה פיזית משמעותית לטווח הארוך. השימוש בסמים קשים יכול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות כגון פגיעה בשיניים ופגישה באיברים נוספים בגוף כאשר הטיפול בהם מצריך קודם כל גמילה מההתמכרות לסמים. ההתמכרות לסמים מטופלת על ידי טיפול ממוקד אבל למעשה ההתמודדות עם ההתמכרות נמשכת לכל החיים של המכור. נגמלים רבים המתמודדים עם התמכרות לסמים מעידים כי הם למעשה מתמודדים עם ההתמכרות גם שנים לאחר שהם נקיים ומשתדלים לנהל אורח חיים בריא ומאוזן על מנת לשמור על עצמם מחזרה לשימוש בסמים קשים.

לקריאה נוספת -  מיסטר נייס גאי

קבוצת תמיכה למכורים במרכז גמילה

מרכז גמילה יכול לספק לכם קבוצת תמיכה למכורים ולאפשר לכם לקבל הכוונה והדרכה מקצועית במקביל עם היכרות של הבעיות שלכם דרך בעיות של מכורים אחרים. מכיוון שסוג ההתמכרות שלכם אינו דבר חדש והוא מוכר בכל העולם, הגיעו למסקנה כי קבוצות התמיכה יכולות לסייע ולספק הכוונה טובה ויעילה עבור מכורים לסמים ואלכוהול הנאלצים להתמודד לבד עם הקושי הגדול של ההתמכרות.

טיפול פסיכולוגי בהתמכרויות לסמים ואלכוהול

באמצעות טיפול פסיכולוגי בהתמכרויות לסמים ואלכוהול, אפשר להתמודד עם העניין המנטלי בהתמכרות. פסיכולוג מקצועי אשר יספק לכם פתרונות איך לעצור את הדחף לסמים ואלכוהול, יעניק לכם את הכלים המקצועיים ביותר להתמודדות עצמית עם הבעיה שלכם. דרך אתר הנגמלים תוכלו להגיע לפסיכולוגים הטובים ביותר בתחום אשר ילוו אתכם לאורך כל תקופת הגמילה.

איך לעצור את הדחף לסמים ואלכוהול?

את התשובה לשאלה איך עוצרים את הדחף לאלכוהול וסמים תוכלו למצוא בטיפולים המוצעים לכם דרך אנשי המקצוע באתר נגמלים. כאן באתר נגמלים תוכלו להגיע למטפלים הטובים ביותר ולהתחיל בתהליך הגמילה מאלכוהול וסמים כבר בשבוע הקרוב ללא עיכוב. תקופת הקורונה בעולם ובישראל הביאה לעלייה בהתמכרויות לסמים ולאלכוהול ואם אתם חלק מהאוכלוסייה הזו, כדאי לכם לקבל טיפול כבר עכשיו דרך המטפלים המופיעים כאן באתר.

פנייה למכון גמילה או מטפל דרך אתר "נגמלים"

אתר ׳נגמלים׳ מעניק לכם מידע מקצועי לטיפול בהתמכרויות לסמים ולאלכוהול ונגישות למטפלים ומכוני גמילה איכותיים מכל הארץ.

לקריאה נוספת -  בכפפות של משי - נפגעי טראומה מכורים

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: