מרכז טיפול בהתמכרות להימורים

פורסם ב 08/05/2022   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 3 דקותמרכז טיפול בהתמכרות להימורים

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

ההתמכרות להימורים היא מגיפה של ממש והיא קיימת היום במדינות רבות בעולם וגם בישראל בהיקפים גדולים במיוחד. ההימורים יכולים להיות הימורים חוקיים ולא חוקיים או אפילו הימורים במדינות מחוץ לישראל בנסיעה לחופשות קצרות. 

כאשר ההימורים הופכים להיות חלק קבוע בשגרה שלכם וזה פוגע בסביבה ובמשפחה שלכם, זה הזמן להגיע למרכז טיפול בהתמכרות להימורים. מרכז לטיפול בהתמכרויות יכול לסייע לכם בתהליך הטיפול בהתמכרות שלכם ולהתמודד עם ההתמכרות שלכם באופן עצמאי גם בעתיד.

טיפול בהתמכרות להימורים עם מטפלים מוסמכים

מטפלים מוסמכים לטיפול בהתמכרות להימורים תוכלו למצוא כאן באתר נגמלים ברשימת המטפלים ומרכזי הטיפול באתר. מטפל מוסמך ומנוסה בטיפול בהתמכרויות להימורים, יידע לתת לכם הכוונה והדרכה איך להתמודד עם ההתמכרות הקשה הזו. מכיוון שיש פה אלמנט נפשי ואפילו פיזי בהתמכרות להימורים, חשוב שיהיה לכם מטפל טוב שיידע להעניק לכם טיפול ב-2 האלמנטים הללו במקביל.

לקריאה נוספת -  מרכז גמילה - אפשרויות וגישות טיפול

מרכז טיפול למהמרים בשיטות טיפול מתקדמות

המחקרים לגבי הטיפול בהתמכרויות כגון הימורים נמשכות כבר עשורים רבים וכיום ישנן שיטות טיפול מתקדמות המאפשרות לספק מענה טוב יותר לאנשים הסובלים מהתמכרות להימורים. מרכז טיפול למהמרים יכול לספק לכם את הכלים המקצועיים ביותר להתמודדות עם ההתמכרות שלכם וזאת באמצעות קבוצות תמיכה ומטפלים מקצועיים המוסמכים לטיפול בהתמכרויות מסוגים שונים כולל טיפול בהתמכרויות להימורים.

האם ישנו טיפול לגמילה פיסית מהימורים?

אם שאלתם את עצמכם האם ישנו טיפול לגמילה פיסית מהימורים, כדאי שתדעו שישנו טיפול כזה. הטיפול מתבצע באמצעות סדרת טיפולים אחד על אחד או על ידי קבוצת תמיכה במרכז מקצועי לטיפול במכורים להימורים. קבוצות התמיכה יכולות לספק לכם תמיכה נפשית וחברתית ממוכרים להימורים אשר עוברים את אותו תהליך גמילה שאתם עוברים באותן שיטות מתקדמות לטיפול במכורים להימורים.

פתרונות איך לעצור את הדחף להימורים

השאלה איך לעצור את הדחף להימורים עולה כמעט בכל טיפול במהמרים כפייתיים. מטפל מוסמך יידע לכוון אתכם להתמודדות עם הדחף להמר באופן קבוע ולבנות שגרה בריאה יותר ומאוזנת אשר תספק לכם את הצרכים הרגשיים והפיזיים החסרים לכם אשר בעקבותיהם אתם נדרשים לגשת להימורים כפתרון לחוסר הקיים אצלכם ביום יום.

פנייה למרכז טיפול בהתמכרות להימורים

בכדי לפנות למרכז לטיפול בהתמכרויות להימורים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לרשימת המטפלים ומרכזי הטיפול כאן באתר נגמלים ולקבוע פגישה ראשונית לאבחון ההתמכרות שלכם. מטפל מקצועי יבצע איתכם את פגישת האבחון בה הוא יסקור את ההיסטוריה שלכם הנוגעת להתמכרות להימורים והנסיונות שלכם להתמודד איתה. אם אתם רוצים להתחיל בשגרת חיים טובה יותר ולשפר את איכות החיים שלכם ללא תלות בהימורים, זה הזמן לעשות זאת באמצעות טיפול מקצועי מתקדם של מטפלים מוסמכים במרכז טיפולי להתמכרויות.

לקריאה נוספת -  הצד האפל של הימורים בטלפון הנייד: עלייתה של התמכרות מקוונת

אתר ׳נגמלים׳ מציע לכם מרכז טיפול בהתמכרות להימורים

צוות האתר נגמלים מציע לכם לפנות כבר עכשיו למטפל או מרכז טיפול להתמכרויות ולהתחיל בתהליך הריפוי והגמילה שלכם בהקדם.

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: