מרכז גמילה למהמרים

פורסם ב 24/12/2020   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 2 דקות

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

מתמודדים עם התמכרות להימורים? יש לכם בן משפחה מהמר? זה הזמן לפנות למרכז גמילה למהמרים! מרכז גמילה מקצועי המיועד למהמרים מטפל בשיטות מתקדמות בכל הנושא הנפשי הכרוך בשלבי הגמילה של המהמר. 

מהמרים יכולים להפסיד את כל כספם במהירות עצומה ולהביא לאסון כלכלי למשפחה שלהם. באמצעות טיפול מקצועי להתמכרות מהימורים, תוכלו להתחיל בחיים חדשים וטובים יותר נפשית וכלכלית.

התמודדות עם בן משפחה מהמר

אם יש לכם בן זוג, חבר או הורה מהמר, אתם בוודאי יודעים את הקשיים שהם עוברים ואיך הסביבה שלהם נפגעת מההתמכרות שלהם ביום יום. בדומה להתמכרויות אחרות, גם בהתמכרות להימורים הטיפול הוא מתמשך ומטרתו לספק כלים להתמודדות עם ההתמכרות לכל החיים. הדחף הכפייתי של המוכר להמר גם בכל כסף זמין שיש לו הוא דחף שקשה להתמודד איתו לבד ללא טיפול מקצועי. הסימפטומים המאפיינים את ההתמכרות הם פחד, חרדה ואשמה ולמעשה מביאים למעגל סחרור בלתי נשלט בין הימור ותחושת אשמה בכל פעם שנגררים להימורים.

גמילה מהימורים בשיטות טיפול מתקדמות

המחקר על גמילה מהימורים נמשך כבר שנים רבות והיום ישנן שיטות מתקדמות יותר לטיפול במהמרים. את השיטות המתקדמות ביותר לטיפול בגמילה מהתמכרות להימורים תוכלו למצוא דרך המטפלים המקצועיים המופיעים כאן באתר הנגמלים. אתר נגמלים מספק לכם את המידע המקצועי ביותר להתמודדות עם התמכרות להימורים ומנגיש לכם את מכוני הגמילה ואת המטפלים הטובים ביותר עבורכם.

לקריאה נוספת -  קבוצה לטיפול בהתמכרויות כמונעת נשירה מטיפול

פנייה למכון גמילה למהמרים

אם קיבלתם החלטה לפנות למכון גמילה למהמרים, כאן באתר הנגמלים תוכלו להגיע למטפלים הטובים ביותר המטפלים במכוני גמילה או בקליניקות פרטיות. אם המכור להימורים הוא בן משפחה שלכם, תוכלו להפנות אותו לאחד ממכוני הגמילה או המטפלים המופיעים כאן באתר נגמלים והוא יוכל לקבל את ההדרכה וההכוונה הטובה ביותר. בכדי להתמודד עם התמכרות להימורים, חשוב שהטיפול יתבצע כמה שיותר מהר על מנת להתחיל בתהליך הריפוי ובניית שגרה בריאה יותר למטופל.

קבוצת תמיכה למהמרים מקצועית

דרך אתר נגמלים תוכלו גם להגיע לקבוצת תמיכה למהמרים מקצועית המלווה מכורים להימורים בכל שלבי ההתמודדות שלהם עם ההתמכרות. התהליך לטיפול בהתמכרות להימורים יכול להתבצע יחד עם קבוצת תמיכה או באמצעות טיפול אחד על אחד וכל זאת בהתאם לצרכים של המטופל. קבוצות תמיכה נחשבות ליעילות ביותר ומאפשרות למכור להימורים לקבל תמיכה ממהמרים אחרים העוברים את אותו תהליך לגמילה.

איך למצוא מרכז גמילה למהמרים?

אם אתם לא יודעים איך למצוא מרכז גמילה למהמרים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לצוות האתר ולקבל הכוונה למרכז הגמילה הקרוב ביותר אליכם. שירותי מרכזי גמילה יכולים לכלול טיפול יום יומי עם מטפל או אפילו שהייה במרכז לגמילה מהתמכרות להימורים לתקופה של מספר חודשים עד שהמכור להימורים עובר את כל תהליך הגמילה במלואו.

רשימת מטפלים ומרכזי טיפול באתר ׳נגמלים׳

אתר׳ נגמלים׳ נחשב לאתר המקצועי ביותר לטיפול בהתמכרויות להימורים. צרו קשר עכשיו עם צוות האתר ותקבלו מענה לטיפול במכון גמילה או מטפל אישי לבעיית ההימורים שלכם.

לקריאה נוספת -  גמילה מהתמכרות - טיפול מערכתי במכור ובמשפחתו

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: