טיפול בהתמכרות לאלכוהול

פורסם ב 13/11/2019   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 3 דקותטיפול בהתמכרות לאלכוהול

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

מרגישים שהאלכוהול השתלט על החיים שלכם? יש לכם בן או בת זוג מכורים לאלכוהול? זה הזמן לפנות לטיפול בהתמכרות לאלכוהול עם מומחים בתחום. גמילה מהתמכרות לאלכוהול היא לא פשוטה ונחשבת לאחד התהליכים המורכבים בדרך לגמילה פיזית ומנטלית, אך עם הכוונה והדרכה נכונה זה בהחלט אפשרי. 

לפני תחילת הטיפול בגמילה משתיית אלכוהול מתבצע אבחון מקצועי הכולל בדיקת ההיסטוריה של המטופל ובדיקת ניסיונות הגמילה שלו.

האם אפשר להיפטר מהתמכרות לאלכוהול באופן מוחלט?

אם אתם שואלים את עצמכם האם אפשר להיפטר מהתמכרות לאלכוהול באופן מוחלט, חשוב שתדעו שהתשובה היא כן. ניתן להיגמל מההתמכרות לאלכוהול בצורה מסודרת ועל ידי שיטות טיפול מתקדמות המאפשרות למטופל לקבל כלים מקצועיים ויעילים להתמודדות עם ההתמכרות באופן עצמאי בעתיד. ההתמכרות לאלכוהול יכולה להתרחש בצורה מהירה יחסית והטיפול בהתמכרות לוקח מספר חודשים אך נמשך למעשה לאורך כל החיים.

לקריאה נוספת -  גמילה מהתמכרות - טיפול מערכתי במכור ובמשפחתו

שיטות טיפול לגמילה מאלכוהול

בכדי שתוכלו להיות מטופלים בשיטות טיפול לגמילה מאלכוהול המתקדמות ביותר, מומלץ לכם לפנות למטפלים או למכוני גמילה הטובים ביותר בתחום. כאן באתר תוכלו למצוא את המטפלים והמטפלות הטובים ביותר לגמילה פיסית מאלכוהול בשילוב טיפול מנטלי שמטרתו היא למנוע את התלות של המכור בשתיית משקאות אלכוהוליים במקרים של מצבי רוח ירודים, דיכאון, קשיים פיזיים ומשברים אישיים ומשפחתיים.

גמילה פיסית מאלכוהול בשיטות מתקדמות

המחקר של טיפול באלכוהוליזם קיים כבר עשרות שנים ובכל כמה שנים משפרים את שיטות הטיפול במכורים. הגמילה הפיסית מאלכוהול היא כאמור אינה קלה בכלל אבל היא בהחלט אפשרות ונדרשת הכוונה מקצועית למטופל לאורך כל תקופת הגמילה. ידוע כי נגמלים יכולים למצוא את עצמם חוזרים להתמכרות הקשה הזו ולכן חשוב לפנות למטפלים מוסמכים ובעלי ניסיון על מנת להתמודד עם ההתמכרות לאלכוהול בצורה מקצועית.

פנייה למרכז גמילה מאלכוהול

אחת הדרכים להתמודד עם התמכרות לאלכוהול היא באמצעות פנייה למרכז גמילה מאלכוהול או למטפלים מקצועיים המספקים טיפול אישי להתמודדות עם דרכי הגמילה. כאן באתר "נגמלים" תוכלו להגיע למכון הגמילה המקצועי ביותר או למטפלים מוסמכים אשר ילוו אתכם בדרך הטובה ביותר לטיפול בהתמכרות לאלכוהול. באמצעות טיפול אישי ומעמיק הכולל הכוונה והדרכה מקצועית, ניתן להגיע לתוצאות תוך מספר חודשים ולהביא אתכם להתחיל בשגרה חדשה ובריאה יותר.

אבחון מדוייק ומקצועי של מטפל להתמכרויות

לקריאה נוספת -  מלחמה והתמכרות לסמים

בכדי שתוכלו להתחיל בתהליך הגמילה מהתמכרות מאלכוהול, אתם צריכים לעבור קודם כל אבחון מקצועי על ידי מטפל מוסמך לטיפול באלכוהוליזם. על מנת שתוכלו לבצע את האבחון כבר בימים הקרובים, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למכון גמילה או מטפל מוסמך מהרשימה המופיעה כאן באתר נגמלים. אתר נגמלים הוא האתר המקצועי ביותר בישראל בתחום הטיפול בהתמכרויות בכלל והטיפול בהתמכרויות לאלכוהול בפרט.

טיפול בהתמכרות לאלכוהול דרך אתר ׳נגמלים׳

צוות אתר נגמלים מזמין אתכם לפנות כבר עכשיו למכון גמילה מקצועי לאלכוהול המופיע באתר או למטפל מוסמך הקרוב ביותר לאזור שלכם. בכדי להתמודד עם ההתמכרות הקשה הזו, חשוב שתתחילו בטיפול כבר עכשיו. דרך אתר נגמלים תוכלו למצוא את התהליך הטיפול הטוב ביותר עבורכם.

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: