אודות אתר ׳נגמלים׳

באתר ‘נגמלים’ ניתן למצוא מידע על התמכרויות, וכן את מגוון אפשרויות הטיפול והגמילה מהן.

אתר ׳נגמלים׳ פועל מאז שנת 2010, ומאז מאפשר לגולשים, למכורים, לבני המשפחה, לחברים או למכרים אפשרות לקבל מידע והכוונה עבור התמכרות מסויימת.

האתר בנוי מתוך חשיבה להקל על המטופלים והקהל המתעניין בחיפוש אחר המענה הטיפולי – ידידותי לגולש, קל לניווט ומאפשר לחפש מענה באופן דיסקרטי, מקצועי, אחראי ואמין לגולשים

אתר ‘נגמלים’ הינו ייחודי בכך שהוא מאגד תחת “קורת גג” אחת מטפלים ומרכזי גמילה וטיפול בסוגי ההתמכרויות השונים, באתר תמצאו מידע על הטיפול במסגרת ממשלתית או במסגרת פרטית.

ההתייחסות (משלב החיפוש ועד לשלב התחלת הטיפול) לנושא ההתמכרויות דרך המחשב והאינטרנט הינה בעלת יתרונות הן לנותני השרותים והן לגולשים המחפשים מידע או מזור לבעייתם.

אתר ׳נגמלים׳ פועל בשיתוף עם מרכז ״אחווה״ – המרכז הפרטי הותיק ביותר בארץ לטיפול בהתמכרויות.

חזון אתר ׳נגמלים׳

מטרתנו היא שהגולשים, המכורים, בני המשפחה, החברים או מכרים אשר מחפשים תשובות לשאלות לא קלות לעיתים באופן אנונימי, יוכלו למצוא מענה, להכיר ולהיחשף למגוון אפשרויות הגמילה והטיפול ואף ליצור קשר עם המטפלים ומרכזי הטיפול.

האתר ידידותי, נוח לניווט בין דפיו וקל למצוא בו את המידע או את השירות הרצוי. אנו מאמינים ביכולת של האדם ללמוד לחיות ללא שימוש בחומרים או בהתנהגויות הרסניות ויחד עם זאת להרגיש שלם, מלא ומסופק מחייו. בתקווה כי כל אחד ואחד מכם יוכל להיעזר באתר זה.

Scroll to Top