טיפול בהתמכרות למין

פורסם ב 04/01/2021   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 3 דקותטיפול בהתמכרות למין

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

מרגישים שהדחף שלכם לקיום יחסי מין הוא בלתי נשלט? חושבים שאתם מכורים למין? מכורים למין ברוב המקרים אינם מעוניינים שאנשים ידעו על הבעיה שלהם. טיפול בהתמכרות למין נעשה בהרבה מקרים באמצעות טיפול אחד על אחד על מנת לשמור על דיסקרטיות מלאה. 

אם אתם מתמודדים עם התמכרות למין או שבן הזוג או חבר קרוב מתמודד עם הבעיה הזו, כדאי שיהיה לכם מענה מקצועי. כאן באתר ׳נגמלים׳ תוכלו לקבל את כל המידע העדכני ביותר לגבי התמכרות למין והטיפול בהתמכרות זו. בנוסף, דרך האתר תוכלו להגיע למרכז גמילה בהתמכרות למין הטוב ביותר באזור המגורים שלכם.

טיפול מקצועי במרכז גמילה בהתמכרות למין

לקריאה נוספת -  התמכרות למין?

במרכז המיועד לגמילה עבור מכורים למין, אתם יכולים לקבל את הכלים המקצועיים ביותר להתמודדות עם ההתמכרות שלכם. חשוב שתדעו שאתם לא היחידים אשר סובלים מהתמכרות זו ונעשים מחקרים רבים בעולם על מנת לייעל את השיטות להתמודד עם ההתמכרות הזו ביום יום לשיפור המצב של המכורים למין.

טיפול בקבוצה או אחד על אחד במרכז גמילה למכורים למין

אחת הדרכים להתמודד עם ההתמכרות לקיום יחסי מין היא באמצעות קבוצת תמיכה במרכז גמילה למכורים למין, אך כאמור גם טיפול אחד על אחד הוא אופציה עבורכם. דרך מכון גמילה מקצועי לטיפול במכורים ליחסי מין, יש לכם אפשרות לבדוק את אפשרויות הטיפול ולבחור בדרך הטיפול המתאימה לכם ביותר, בהתאם לצרכים שלכם ולזמינות שלכם להגעה לטיפול.

גמילה פיסית ממין בדרכי שיטות מתקדמות

כאשר מתייחסים לגמילה פיסית ממין ניתן היום להתייחס גם לנושא השימוש באינטרנט ובפורנו. התמכרות לצפייה בסרטי פורנו גם היא חלק מההתמכרות הפיסית והרגשית למין. גם במקרה זה ניתן לטפל בצורה מקצועית עם מטפלים מנוסים בתחום. בכדי להתחיל את הטיפול אתם נדרשים לעבור אבחון מקצועי אשר יבדוק את הסימפטומים המופיעים אצלכם בכדי לוודא כי ניתן להגדיר אתכם כמכורים למין.

קביעת תור לאבחון במכון גמילה ממין

בכדי לקבוע תור לאבחון במכון גמילה ממין, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לרשימת מכוני הגמילה והמטפלים כאן באתר הנגמלים ולפנות למכון לגמילה או למטפל הקרוב ביותר לאזור שלכם. דרך האתר נגמלים אתם נהנים ממידע רב בנוגע לגמילה ממין ונגישות למכוני גמילה ייחודיים המטפלים בבעיה שלכם בצורה מקצועית עבור מאות מטופלים מכל הארץ.

לקריאה נוספת -  התמכרות למין - גמילה מהתמכרות למין

פנייה למטפלים מוסמכים לטיפול בהתמכרות למין

אם אתם מעדיפים טיפול אחד על אחד בהתמכרות למין, גם זאת תוכלו למצוא דרך האתר נגמלים. באתר נגמלים תוכלו למצוא רשימת מטפלים מוסמכים לטיפול בהתמכרויות למין והם ישמחו לסייע לכם להתחיל בתהליך הטיפול בצורה מקצועית ויעילה על פי הזמינות שלכם ועל פי הטיפול הנדרש לבעיה שלכם.

טיפול בהתמכרות למין דרך אתר ׳נגמלים׳

צוות האתר נגמלים מזמין אתכם ליצור קשר כבר עכשיו דרך האתר או ישירות למטפלים ומכוני הגמילה המופיעים ברשימת המטפלים באתר. צרו קשר עכשיו בכדי להתחיל בתהליך הגמילה שלכם!

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: