התמודדות עם הפרעות אכילה וטיפול

פורסם ב 19/06/2019   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 3 דקות

זמן קריאה – 5 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

הטיפול בהפרעת אכילה או התמכרות לאוכל היא מורכבת ביותר ולעיתים היא מורכבת אף יותר מטיפול בהתמכרויות אחרות כאשר האוכל הוא למעשה דבר אשר אנחנו נתקל בו כל יום על מנת לשרוד. 

אם סיגריות, אלכוהול וסמים אינם מחייבים אותנו כדי לשרוד, האוכל מחייב אותנו בכל יום ולכן ההתמודדות פה היא מורכבת יותר והיא דורשת טיפול עצמי משמעותי מאוד. בחיפוש אחר דרכים מקצועיות להתמודדות עם הפרעות אכילה טיפול במכון מקצועי הוא המומלץ ביותר.

התמודדות עם הפרעות אכילה עם מטפל מוסמך

מטפל מוסמך במכון מקצועי להתמודדות עם הפרעות אכילה ילווה אתכם לאורך כל תהליך הטיפול והוא יספק לכם הכוונה והדרכה לטיפול עצמי בשגרה היום יומית שלכם. אוכל יכול לגרום לאנשים אושר והנאה אך להרבה אנשים אחרים הוא יכול לגרום לתסכול, דימוי גוף נמוך, ביטחון עצמי ירוד ואשמה. באמצעות טיפול מקצועי להתמודדות עם בעיות אכילה, יש לכם אפשרות גם להתמודד עם בעיות אחרות הקשורות לדימוי גוף, ביטחון עצמי וקבלה עצמית.

גמילה פיסית מאכילה רגשית לנערים ונערות

מחקרים רבים נעשו בשנים האחרונות על ההשפעה של הרשתות החברתיות והפרסומות באינטרנט על דימוי הגוף של נערים ונערות. הדרישה להיראות מעולה ומדהים עם גוף כמו בפרסומות גורמת לנערים ונערות להתמודד עם אכילה רגשית. גמילה פיסית מאכילה רגשית מאפשרת לנערים ולנערות להתמודד טוב יותר עם אוכל וללמוד להנות ממנו מאשר להתייחס אליו כאל גורם עויין אשר יכול להביא אותם למצב של השמנה.

לקריאה נוספת -  הפרעת אכילה - מסגרות הטיפול

מכון גמילה מאכילה רגשית לנשים וגברים

בכדי להתמודד עם אכילה רגשית, ניתן לפנות למכון גמילה מאכילה רגשית המספק שירות הן לנערים ונערות והן לנשים וגברים. כאן באתר נגמלים תוכלו להגיע למכוני גמילה מקצועיים ברחבי הארץ אשר יספקו לכם או לילדים שלכם טיפול מעמיק ומקצועי להתמודדות עם הפרעות אכילה טיפול אחד על אחד או טיפול באמצעות קבוצה תמיכה לבעיות אכילה מסוגים שונים.

קביעת פגישה ראשונית לטיפול בהפרעות אכילה

על מנת שתוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר להפרעות האכילה שלכם, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו למטפל מקצועי או למכון לטיפול בהפרעות אכילה כאן דרך אתר נגמלים. אתר נגמלים מאפשר לכם לקבל את כל המידע העדכני ביותר בנוגע להתמודדות עם בעיות אכילה ואכילה רגשית ומאפשר לכם להגיע למטפלים הטובים ביותר בתחום דרך רשימת המטפלים באתר.

סדרת טיפולים להתמודדות עם הפרעת אכילה

מעוניינים להתחיל בסדרת טיפולים להפרעות אכילה? צרו קשר עכשיו עם מכוני הטיפול המופיעים באתר או עם מטפל מקצועי ברשימת המטפל כאן באתר נגמלים ותתחילו לטפל בבעיית האכילה שלכם או של הילד שלכם. הפרעות אכילה הן דבר נפוץ אך אנשים בדרך כלל לא מדברים עליהם. דרך אתר נגמלים אתם יכולים להגיע למטפלים בדיסקרטיות מלאה ולקבל את הטיפול הנדרש לכם על מנת להתמודד עם בעיית האכילה שלכם.

התמודדות עם הפרעות אכילה טיפול דרך אתר ׳נגמלים׳

אתר נגמלים מציע לכם את המטפלים הטובים ביותר בתחום שילוו אתכם בתהליך מקצועי להתמודדות עם בעיות האכילה שלכם.

לקריאה נוספת -  הפרעת קשב והשמנת יתר: תחלואה נלווית נסתרת

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: