איך לעצור את הדחף לאכילה רגשית

פורסם ב 10/08/2021   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

זמן קריאה: 3 דקות

זמן קריאה – 4 דקות
( למציאת מענה טיפולי יש להיעזר במערכת חיפוש הטיפול שבעמוד הראשי או בעמוד המטפלים ומרכזי הטיפול )

כל אחד מאיתנו "אוכל רגשית" במצבים מסויימים במהלך חייו אך ישנם אנשים שהאכילה הרגשית משפיעה על הנפש שלהם בצורה דרמטית ואף מביאה לאכילה קיצונית ביותר ולעודף משקל. 

פתרונות איך לעצור את הדחף לאכילה רגשית אינם נמצאים בדרך אחת בלבד אלא פתרונות אלא קשורים למגוון רחב של רגשות וסיטאוציות יום יומית של כל אחד הסובל מאכילה רגשית באופן יום יומי.

קביעת פגישה במרכז טיפול באכילה רגשית

כיום קיימים מרכזי טיפול מקצועיים המתמודדים עם מטופלים הסובלים עם אכילה רגשית. מרכז לטיפול באכילה רגשית תוכלו למצוא כאן באתר נגמלים ותוכלו לקבוע פגישה ראשונית עם מטפל מקצועי במרכז טיפולי המספק את כל המקצועיים ביותר להתמודדות עם בעיית האכילה שלכם. מכיוון שאכילה רגשית יכולה להתרחש בכל שעה ביום ומסיבות שונות, הטיפול יתמקד בסיבות לכך שאתם אוכלים רגשית בכל מצב נפשי או סיטואציה ביום יום שלכם.

לקריאה נוספת -  שאלון לבדיקה עצמית - האם אני אכלן יתר כפייתי ?

מרכז טיפול בחולי אנורקסיה לנשים ולגברים

אחת מהפרעות האכילה הקשות ביותר הקיימות היום היא האנרוקסיה. מכל הפרעות האכילה הקיימות היום אנורקסיה מביאה לאחוזים הגבוהים ביותר למוות. מרכז טיפול בחולי אנורקסיה מטפל בכל ההיבטים הפיזיים והנפשיים ממנו סובל המטופל או המטופלת. המרכז הטיפולי מאפשר לקבל כלים מקצועיים להתמודדות יום יומית עם האנרוקסיה על מנת להגיע למצב של "שלום" עם פעולת האכילה ואוכל באופן כללי.

גמילה פיסית מאנורקסיה באמצעות סדרת טיפולים

סדרת טיפולים מקצועית יכולה להביא לגמילה פיסית מאנורקסיה כאשר הכל מתבצע בליווי מלא של אנשי מקצוע בתחום. מכיוון שטיפול באנרוקסיה נוגע גם לפן הרגשי והנפשי המטפלים והמטפלות בתחום מביאים איתם המון אמפטיה לכל מטופל ומטופלת על מנת להביא אותם להתמודד טוב יותר עם הקשיים בתור חולה אנורקסיה. אנורקסיה יכולה לפגוע במערכות הגוף ולהביא כאמור גם למוות ולכן חשוב להגיע לטיפול בהקדם.

מטפלים ומטפלות מוסמכים לטיפול באנורקסיה

דרך אתר נגמלים אתם יכולים להגיע למטפלים ולמטפלות הטובים ביותר לטיפול באנורקסיה ואכילה רגשית. אם אתם סובלים מאחד מהם או משניהם, יש לכם את האפשרות לקבל טיפול מקצועי ואמין ממטפלים מוסמכים המופיעים כאן ברשימת המטפלים ומכוני הטיפול באתר נגמלים.

איך לעצור את הדחף לאכילה רגשית?

אם אתם מחפשים את התשובה לשאלה איך לעצור את הדחף לאכילה רגשית, הגעתם למקום הנכון! אתר נגמלים מאפשר לכם לקבל טיפול מקצועי לבעיית אכילה רגשית ולבעיות אנורקסיה דרך המטפלים הטובים ביותר בתחום. דרך האתר תוכלו להגיע למכון לטיפול בבעיות אכילה הטוב ביותר באזור שלכם אשר יעניק לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודדות יום יומית בשגרה עם בעיית האכילה ממנה אתם סובלים.

לקריאה נוספת -  איך לנהוג כשילדים מגלים סימנים להפרעות אכילה

פנייה למרכז טיפול באכילה רגשית דרך אתר נגמלים

אתר נגמלים מעניק לכם שירות שלא תמצאו באף מקום אחר עם מידע עדכני ומקצועי לבעיות אכילה. דרך האתר תוכלו לקבל מענה על שאלות אישיות שיש לכם ולהגיע למטפלים ולמרכזי הטיפול הטובים ביותר בארץ לבעיות אכילה.

למציאת מענה טיפולי לפי איזור

צפון
מרכז
דרום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: