גמילה מסמים בחו״ל

פורסם ב 25/10/2022   על ידי: הולינה קפריסין - נוער

זמן קריאה: 2 דקות

גמילה מסמים בחו"ל היא טיפול בהתמכרות שהרבה פעמים מתעלמים ממנו, יש לכך סיבות רבות, אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא שאנשים חושבים שאין מספיק משאבים זמינים במדינות אחרות. האמת היא, שיש הרבה סוגים שונים של גמילה בחו"ל, והם יכולים להיות יעילים בדיוק כמו גמילה בארץ בו גר המכור.

לארצות הברית לדוגמא, יש היסטוריה ארוכה עם שיקום סמים והיא הצליחה לפתח כמה מהשיטות הטובות ביותר שיש. עם זאת, לא כולם רוצים לחזור לארץ מולדתם כאשר הם זקוקים לעזרה בהתמכרות. יש הרבה אנשים שרוצים להישאר בחו"ל ולהיעזר במכון גמילה מסמים בחו"ל במקום

גמילה מסמים בחו"ל היא תהליך של יציאה למדינה זרה לטיפול בהתמכרות. היתרונות העיקריים של גמילה מסמים בחו"ל הם: יש סיכוי מוגבר להחלמה, אתה לא צריך לדאוג לגבי המשפחה והחברים שלך בבית, אתה יכול להתמקד בעצמך ובהחלמה שלך.

גמילה מסמים בחו"ל היא דרך לברוח ממעגל ההתמכרות לסמים ולהתחיל חיים חדשים. ניתן לראות בו גם חלופה לגמילה מסרותית מסמים.

אנשים שמכורים לסמים מגלים לרוב שהם זקוקים לעזרה מאנשי מקצוע על מנת להתנקות ולהישאר נקיים. התמכרות לסמים היא הרגל שקשה לשבור ויש הרבה אנשים שניסו ונכשלו בכוחות עצמם. זו הסיבה שאנשים עם התמכרויות לסמים הולכים לרוב לגמילה מסמים בחו"ל, שניתן למצוא בכל רחבי העולם, כולל אסיה, אירופה, מרכז אמריקה, צפון אמריקה, דרום אמריקה ואוסטרליה.

לקריאה נוספת -  החלמה ממחלת ההתמכרות

מתקנים אלו מציעים מגוון אפשרויות טיפול למי שרוצה בהם. הם גם מציעים סוגים שונים של טיפול שעשויים להיות יעילים יותר מאחרים בהתאם לצרכיו ולהעדפותיו של האדם.גמילה מסמים בחו"ל יעילה מכיוון שהיא מוציאה את הנרקומן מסביבתם ומכניסה אותם לסביבה חדשה, שעוזרת להם לשכוח מהפיתויים שעלולים להיות להם בבית. זה גם נותן להם הזדמנות להתחיל מחדש וליצור זיכרונות חדשים.

הדרך הטובה ביותר לעזור למישהו שנאבק בהתמכרות היא על ידי הוצאתו מהסביבה הנוכחית שלו, שבה הפיתויים גבוהים ויש טריגרים בכל מקום. גמילה מסמים בחו"ל מספקת הזדמנות למכורים להתחיל מחדש בסביבה חדשה שיכולה לעזור להם לנהל טוב יותר את ההתמכרות שלהם. 

אנשים שואלים לעתים קרובות כמה עולה גמילה מסמים בחו״ל? 

ישנם גורמים רבים אשר באים לידי ביטוי בעת קביעת המחיר של מרכז טיפולים. העלויות יכולות לנוע בין 5,000 $ ליותר מ- 10,000 $ עבור תוכניות אשפוז ואשפוז. 

למציאת מענה טיפולי

המטפלים ומרכזי הטיפול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נושאים נוספים: