מכון גמילה למעשנים כבדים

פורסם ב 10/03/2021   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

ידוע כי עישון כבד עלול לגרום לנזקים פיזיים ובריאותיים חמורים בטווח הארוך. בעבר, לא ידעו את הנזק הגופני של סיגריות ורק כאשר החלו לצאת מחקרים מעמיקים על בעיות העישון והנזק לבריאות, מדינות העולם החלו להבין את הנזק שהעישון גרם ועדיין גורם למיליוני אנשים ברחבי העולם. מכון גמילה למעשנים כבדים מספק טיפול בשיטות מתקדמות ומאפשר טיפול למכורים לעישון בצורת טיפול אחד על אחד ובאמצעות קבוצת תמיכה של מעשנים כבדים.

פנייה למכון גמילה למעשנים

מכון גמילה למעשנים מספק לכם את המסגרת המקצועית להתמודדות עם ההתמכרות לניקוטין והצורך בשינוי בהרגלים היום יומיים שלכם. אם אתם לא יכולים לשתות קפה בלי סיגריה, אתם חייבים שתהיה לכם מסגרת להתמודד עם השינוי המשמעותי שתדרשו לעשות בחיים שלכם. הנזק של הסיגריות על הגוף שלכם יכול להתעורר רק עוד עשר או עשרים שנה ולכן חשוב להתמודד עם ההתמכרות שלכם כבר עכשיו.

התמודדות עם התמכרות לעישון

אם אתם מרגישים שהסיגריות השתלטו על החיים שלכם, כדאי שתדעו כי אתם לא היחידים שמרגישים זאת. מיליוני אנשים בעולם המעשנים כמויות גדולות של סיגריות ביום סובלים מאותה בעיה ומאותה תלות בעישון. התמודדות עם התמכרות לעישון לא צריכה להיעשות לבד וכיום ישנן שיטות חדישות ומתקדמות להתמודדות עם ההתמכרות הפיזית והנפשית לסיגריות. הזמן להתחיל בטיפול לגמילה מסיגריות הוא עכשיו וחשוב להתחיל אותו בצורה מסודרת ודרך מכון גמילה מקצועי.

מכוני גמילה מעישון בשיטות מתקדמות

מחקרים רבים בנוגע לגמילה מסיגריות יצאו ב-2 העשורים האחרונים והביאו לפיתוח שיטות חדשות ומתקדמות לטיפול בהתמכרות לסיגריות. מכוני גמילה מעישון משתמשים היום בשיטות רבות להתמודד עם בעיית ההתמכרות של מטופלים כאשר ניתן אף להתאים לכל מטופל את תוכנית הטיפול הנכונה לו על מנת לספק לו את הכלים להתמודדות עם ההתמכרות לסיגריות גם באופן עצמאי בעתיד.

קביעת פגישה ראשונית במרכז גמילה מעישון

מרכז גמילה מעישון מאפשר לכם להגיע לפגישה ראשונית בה המטפל יבצע אבחון מעמיק לבעייה שלכם. בפגישה הראשונית המטפל יקח מכם את כל המידע הנחוץ לבניית תוכנית טיפול מקצועית שתקדם אתכם לעבר היפטרות מהתלות בסיגריות רגילות ומהתלות בסיגריות אלקטרוניות.

כמה זמן לוקח להגמל מעישון כבד?

להגמל מעישון כבד זו משימה לא פשוטה אך היא אפשרית בהחלט כשיש לכם את ההכוונה וההדרכה הנכונה. התהליך יכול לקחת מספר שבועות או חודשים, הכל תלוי באדם המטופל ובתהליך אותו הוא עובר. זמן הטיפול הוא אינדיבידואלי מכיוון שהוא מתייחס גם לגורמים חיצוניים המשפיעים על המטופל כגון מעשנים אחרים בעבודה, מעשנים אחרים בבית והסביבה בה הוא חי ביום יום בשגרה.

האתר נגמלים מציע מכון גמילה למעשנים כבדים

קיבלתם החלטה להתחיל בתהליך הגמילה? קיבלתם החלטה נכונה! האתר נגמלים מאפשר לכם להגיע למטפלים ומכוני גמילה מקצועיים המספקים טיפול בהתמכרות לסיגריות. מכון גמילה למעשנים כבדים תוכלו למצוא כאן באתר ולקבוע פגישה ראשונית לאבחון רמת התמכרות שלכם לסיגריות על מנת שתוכלו להתחיל בתהליך הטיפול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נושאים נוספים: