מכורים למין אנונימיים – אס איי איי SAA- Sex Addicts Anonymous

נכתב בתאריך 16 בדצמבר 2016   על ידי: אתר ׳נגמלים׳

מכורים למין אנונימיים היא חברותא של גברים ונשים אשר חולקים את ניסיונם, את כוחם ואת תקוותיהם זה עם זה, בכדי לפתור את בעייתם המשותפת ולסייע לאחרים להחלים מהתמכרותם למין.

החברות שלנו פתוחה לכל מי שרוצה להפסיק את ההתנהגות המינית הבלתי נשלטת. אין כל דרישה נוספת. החברות פתוחה לגברים ונשים ללא הגבלה של גיל, גזע, דת, רקע אתני, מצב אישי או תעסוקה. אנו מקבלים חברים עם כל נטייה מינית או זהות מגדרית- הומואים, לסביות, סטרייטים, ביסקסואלים או טראנסג'נדרים. מטרתנו העיקרית היא להישאר מפוכחים מינית ולסייע לאחרים להגיע למפוכחות מינית.

הדרישה היחידה לחברות הינה הרצון להפסיק את הפעילות המינית הבלתי נשלטת. אין אצלנו תשלומי חובה או דמי חברות. אנו מממנים את עצמינו באמצעות תרומותינו.

אנו מעודדים את החברים לפתח תוכנית מפוכחות אישית ולהגדיר לעצמם את מפוכחותם המינית. אין בכוונתנו לדכא את מיניותנו שניתנה לנו בידי האל, אלא לבטא אותה בצורה שלא תהיה כרוכה בדרישות בלתי סבירות מבחינת הזמן והכוחות שלנו, שלא תעמיד אותנו בסכנה מבחינת החוק או שתסכן את בריאותנו הפיזית, הרגשית והרוחנית.

מכורים למין אנונימיים הינה תוכנית רוחנית המבוססת על עקרונות ומסורות של אלכוהוליסטים אנונימיים. אנו מודים לאלכוהוליסטים אנונימיים על המתנה שהפכה את החלמתנו לאפשרית.

קהל יעד: מכורים למין

שפות: דוברי עברית ואנגלית

 

קו לחברים חדשים:
054-6023768

 

יצירת קשר בדוא"ל:

ירושלים:  saajerusalem@gmail.com

תל אביב:  saatelaviv@gmail.com

חיפה:      saahaifa@gmail.com

רעננה:     saaraanana@gmail.com

 

אתר אינטרננט עולמי (באנגלית): http://saa-recovery./org/

אתר האינטרנט בארץ: http://israelsaa.wordpress.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

נושאים נוספים: